Wavin Wadal fitting met 2 aansluitingen 1-delig, recht, aansluiting 1 lijmeind, nom. diameter aansluiting 1 DN 40, uitwendige buisdiameter aansluiting 50mm, aansluiting 1 polyvinylchloride (PVC), kwaliteitsklasse aansluiting 1 PVC-U, oppervlaktebescherming aansluiting geen (onbehandeld),Bekijk alle buis en fittingen WAVIN (Update Maart 2022)
Omschrijving:
Wavin L-Inzetverloop Wadal PVC 50mmx40mm (lijmhouderxlijmmof) grijs 3104205040
Verkorte Omschrijving: Wavin Wadal fitting met 2 aansluitingen 1-delig, recht, aansluiting 1 lijmeind, nom. diameter aansluiting 1 DN 40, uitwendige buisdiameter aansluiting 50mm, aansluiting 1 polyvinylchloride (PVC), kwaliteitsklasse aansluiting 1 PVC-U, oppervlaktebescherming aansluiting geen (onbehandeld),Bekijk alle buis en fittingen
Categorie: Verwarming
Merk: WAVIN

Wavin L-Inzetverloop Wadal PVC 50mmx40mm (lijmhouderxlijmmof) grijs 3104205040
Bekijk hier alle items van het merk WAVIN en alles van SaniHeat
Saniheat is de gespecialiseerd in installatiematerialen in de breedste zin: van leidingsystemen, fittingen, expansievaten, boilers, kortom alles wat met de technische kant van verwarming te maken heeft. We zijn thuis van alle markten op dit gebied en kunnen u breed adviseren over welke keuzes het meest verstandig zijn om te maken, het is immers een technisch product en dat moet van A tot Z kloppen. Ook bestellingen die worden goed bekeken en beoordeeld om er zeker van te zijn dat u aan uw klus kunt beginnen. Bij twijfel bellen wij altijd even! We hebben een ruime voorraad en wanneer er voor 17:30u wordt besteld, wordt het de volgende werkdag bij u afgeleverd! Saniheat is voor ZZP’ers, installateurs, klusbedrijven maar ook voor consumenten natuurlijk!
Bron: SaniHeat.nl – Bekijk hier de Energie Vergelijker